Olsztyńskie miejscówki które warto odwiedzić z dzieckiem

Olsztyńskie miejscówki dla dzieci

Wiele osób narzeka na małą ilość miejsc, do których może się wybrać z dziećmi. Wiadomo, Olsztyn to nie Warszawa, jednak wcale tak źle z nami nie jest. O wielu miejscach ludzie nie mają pojęcia, dlatego postanowiłam opisać kilka ciekawych lokali w naszym mieście. Olsztyńskie miejscówki potrafią zaskoczyć. Szykujcie sobie wolną sobotę i wyruszajcie w miasto bo będzie co zwiedzać!

Wojna na lasery

Dla chłopców dobrym pomysłem są pistolety laserowe. W sumie to nie tylko dla chłopców. Bieganie po wąskich korytarzach i robienie przysłowiowego pew pew pew z karabinów laserowych to super zabawa dla całej rodziny. Taką ofertę znajdziecie w Olsztyńskiej Xarenie. Za 35 zł od osoby macie sześćdziesiąt minut biegania po fantastycznym labiryncie. Myślę, że taka forma ucieszy każdego, bo łączy w sobie przyjemne z pożytecznym.

Łamigłówki też są fajne

Kolejnym ciekawym miejscem jest Mr Escape, czyli nasz Olsztyński Escape room. Cała zabawa polega na tym, że zostajecie zamknięcie w pokoju i szukając różnych wskazówek musicie się z niego wydostać. Macie na to sześćdziesiąt minut. Czy to mało czy dużo? Przekonajcie się sami. Koszt imprezy dla czteroosobowej rodziny to od 128 do 140 zł. Nie jest to mało jednak od czasu do czasu takie intelektualne wyzwanie może być całkiem przyjemne.

Basen z piłkami jest super

Ostatniego miejsca pewnie nie muszę wam przedstawiać mimo to i tak o nim napiszę bo uważam że warto. Warmiolandia to raj dla maluchów. Tunele, baseny z piłeczkami. To takie miejsce z którego nie chce się wychodzić. Jako dziecko wielokrotnie odwiedzałam Olsztyńskie eldorado ale to co oferuje Warmiolandia to zupełnie inna skala. Całodniowa przepustka kosztuje od 21 zł w tygodniu do 27 zł w weekendy. Jak widać za niewielkie pieniądze można wybrać się z dzieckiem do miejsca w którym „wybiega” swoje emocje.

Coś na zkaończenie

Jak widać rodzinny weekend nie musi być drogi wszystko zależy od tego na co mamy ochotę. Mamy nadzieje że ten tekst pomoże wam w wyborze atrakcji.