Pomysł na ciekawe urodziny dla Twojego dziecka

tort urodzinowy

Ciekawe urodziny dla dziecka

Dzień urodzin to wyjątkowy czas dla dziecka. Każdy maluch wyczekuje ten dzień tak samo jak pierwszej gwiazdki w Boże Narodzenie. Urodziny to nie tylko prezenty ale też impreza urodzinowa. Ostatnimi laty imprezy urodzinowe dla dzieci to pewna moda wśród rodziców. Fajna inicjatywa która przeraża mniej kreatywnych rodziców. Nie martwcie się mam dla was kilka pomysłów na ciekawe urodziny.

Pamiętaj o dekoracjach!

Wystrój pokoju ma znaczenie. Nic tak nie pobudza dziecięcej wyobraźni jak balony i różnego rodzaju serpentyny. Nie bądź przesadnie dbająca o swój dom pozwól wystrzelić konfetti. Fajnym pomysłem będzie wynajęcie stroju misia czy innej maskotki

Jedzenie. Dzieciaki uwielbiają jeść!

Jedzenie na imprezie przygotuj w formie małych przekąsek które będzie można złapać między jedną a drugą zabawą. Dobrym pomysłem są małe kolorowe kanapki. Nie żałuj warzyw. Staraj się unikać podawania napojów gazowanych. Mogą one prowadzić do bólów brzucha. Tort powinien być obrzydliwie słodki.

Zaproszenia

To element który szturmem wbił się w urodzinową modę. Należy je przygotować samemu razem ze swoją pociechą. Oczywiście można kupić gotowe ale lepsze wrażenie zrobią takie które zostaną wykonane samodzielnie.

Urodziny z robotami

Jeżeli zastosuje te trzy proste rady może być pewny że Twoja impreza urodzinowa będzie udana. Fajny pomysłem są urodziny z robotami. Jest to impreza organizowana przez Akademie Nauki. Dzieciaki budują roboty które potem programują. Zabawa połączona z edukacją. Więcej dowiecie się klikając urodziny dla dzieci Olsztyn.

Lokal czy dom

To największy problem imprez urodzinowych. Urządzić je w domu czy może wynająć jakiś lokal? Wszystko zależy od budżetu. Mieszkanie ma to do siebie że dzieci czują się swobodnie i bezpiecznie. Jednak nie każdy z nas dysponuje metrażem które jest w stanie pomieścić dziesięć małych urwisów. W takiej sytuacji najlepiej będzie wynająć jakąś salę w jednym z lokali z placami zabaw. Ostatnio pojawiła się moda w której rodzicie wynajmują taki lokal wspólnie z innymi rodzicami. To nie jest zły pomysł jeżeli wasze dziecko obchodzi urodziny w tym samy tygodniu co jego kolega.